Skip to content Skip to footer

Киндер

650.00 ден1,150.00 ден

Вкусете фантастична магија

Вкусни слатки Одлична чоколада Премиум состојки
 
Имате прашања? Јавете се +389 34/331-945
Понеделник - Петок 9:00 - 20:00 ч.

Опис на производ

Опис

Торта со мелени и толчени ореви, ванила и чоколаден фил.

Информации за испорака

Мислења (0)

Тортата не оди во стомакот, туку во душата.

- Канела
Локација
  • Ленинова бр.56, Струмица
  • Братство Единство бр.36 Т.Ц. 2, Струмица
Контакт
034/331-945
034/344-357

2020-2024 © КАНЕЛА.

 Изработено од SERAFIMOV Group